Dostawa

Fundamentbluzki.pl realizuje dostawy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, usług kuriera i paczkomatów InPostu, oraz punktów Orlen.

Zamówiony towar jest wysyłany najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności .

W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, poinformujemy Cię o tym mailowo.

Fundamentbluzki.pl dostarcza produkty do krajów UE za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS 

W opcjach wysyłki należy wybrać kraj, do którego przewoźnik ma dostarczyć przesyłkę. 

Koszt wysyłki zostanie wyliczony po wybraniu adresu dostawy. 

Jeśli nie możesz znaleźć swojego kraju w opcjach wysyłki napisz do nas na adres : sklep@fundamentbluzki.pl

Koszty dostawy na terenie Polski jest darmowy powyżej 300 zł 

ORLEN Paczka (Kioski Ruchu, Stacje Orlen, Automaty Paczkowe, Punkty Partnerskie) – Koszt dostawy przesyłek krajowych wynosi 8,00 zł.

Kurier Inpost –  Koszt dostawy przesyłek krajowych wynosi 14,00 zł.
Inpost paczkomaty 24 –  Koszt dostawy przesyłek krajowych wynosi 12,50 zł.  

DHL ( kurier, punkty DHL )

DHL kurier  koszt dostawy wynosi 19,00 zł

DHL Punkt – punkt koszt dostawy wynosi 16,00 zł

Przesyłki na terenie Unii Europejskiej są darmowe w przypadku zamówień o wartości od 150 euro. Pozostałe przesyłki na terenie UE kosztują zgodnie z kalkulacją wyświetlaną po zaznaczeniu docelowego kraju.

Czas dostawy

Dostawa przesyłek kurierskich i paczkomatowych od momentu wysyłki nie trwa zazwyczaj dłużej niż 1 dzień roboczy. Dostawa ORLEN Paczki do punktu odbioru może potrwać 1-2 dni robocze. W przypadku przesyłek zagranicznych czas dostawy jest zależny od kraju dostarczenia i przewoźnika. Dodatkowo w dniu nadania paczki zostanie wysłana do Ciebie informacja drogą mailową o zmianie statusu zamówienia na wraz z komentarzem, że przesyłka została odebrana przez przewoźnika wskazanego przy zamówieniu.

Płatności

Podmiotem świadczącymi obsługę płatności online w ramach naszego sklepu jest firma Przelewy 24. W ramach usług świadczących przez tego operatora umożliwiamy następujące możliwości rozliczenia zakupu : 

Internetowy przelew bezpośredni z konta banku

Blik

Płatności kartą płatniczą VISA, MASTER CARD 

W przypadku płatności kartą czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji. Przy przelewie bezpośrednim zamówienie uruchamiane jest w momencie uzyskania potwierdzenia pomyślnej realizacji przelewu.

W sytuacji konieczności zwrotu wpłaconych środków cała kwota zwracana jest na konto, z którego był realizowany przelew, a w przypadku transakcji kartą płatniczą, na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

Zamawiający jest zwolniony z jakichkolwiek opłat transakcyjnych związanych z realizacją zakupu i ponosi jedynie koszty związane z kosztem dostawy oraz zamawianymi produktami.

W przypadku płatności realizowanych przez klientów nie posiadających konta bankowego w polskim banku realizacja płatności może odbywać się jedynie za pośrednictwem kart płatniczych wyszczególnionych powyżej.

W przypadku zwrotu produktu wpłacone środki zostaną zwrócone na konto wskazane w Formularzu Zwrotu i w zgodzie z procedurą opisaną w zakładce “Zwroty”.

Shopping Cart