O marce

Nasza propozycja to bluzki damskie z różnymi wersjami dekoltów i rękawów w czterech barwach, która z czasem będzie poszerzana o nowe wzory i kolory.

Oferta skierowana jest do kobiet ceniących dobrą jakość i proste praktyczne rozwiązania. dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym nasza klientka będzie mogła zawsze znaleźć swoją ulubioną  klasyczną bluzkę i wykorzystać ją jako  fundament każdego stroju: eleganckiego, każualowego czy sportowego. Produkty, które proponujemy są solidnie wykonane z dobrego gatunkowo i wytrzymałego materiału , abyś mogła cieszyć się nimi długo.

Wspieramy krajowy i lokalny przemysł dlatego naszymi wykonawcami i dostawcami są polscy przedsiębiorcy głównie z Pomorza.  

Materiał którego używamy był przez nas dwa lata testowany na swoją wytrzymałość. Główny składnik materiału to włókna wiskozowe, które sprawiają, że materiał jest oddychający, chłonie wilgoć i jest miękki oraz miły dla skóry. Domieszka poliamidu powoduje ze włókna materiału się nie wypychają, nie mechacą i nie tracą koloru. Elastan wpływa na rozciągliwość dzięki czemu bluzki są wygodne w noszeniu. Poddajemy materiał dekatyzacji co gwarantuje ze bluzki nie będą się kurczyć w praniu.

Parę informacji o wiskozie, która jest materiałem niedocenianym. Wiskoza powstaje z celulozy drzewnej dlatego zaliczana jest do włókien roślinnych wytwarzanych sztucznie w procesach technologicznych. Należy do bardzo higienicznych włókien. Bardzo dobrze oddycha i chłonie wilgoć. Jest miła dla skóry. Jej wadą jest to że może się gnieść i mechacić, jednak domieszka poliamidu niweluje ten problem. Łączenie włókien naturalnych i roślinnych jak np. wiskozowych czy bawełnianych z niewielką ilością włókien syntetycznych, poprawia jakość odzieży powodując ze materiał jest bardziej trwały np. nie mechaci się nie wypycha.

Shopping Cart